Oled kokk ning vajad värsket ja kvaliteetset toorainet? Siis oled õiges kohas.

Horeca Service pakub täisteenust toitlustusasutuste – hotellide, restoranide ja catering-ettevõtete varustamiseks toidukaupadega. Toimetame kohale üle Eesti ning Riia ja Helsinki piirkonnas. Tallinnas, Tartus ja Pärnus enne 12:00 tehtud tellimused toimetame kohale samal päeval, alates 60-eurosest tellimusest kohaletoomine tasuta.

 

Meie kaupade nimekirjas on üle 3500 toote eksootilistest puuviljadest piima- ja lihatoodeteni. Kogu kaup ühest kohast – lihtne! Säästad tellimis-, tarne- ja tööjõukulude arvelt.

 

Oleme kokkade partneriks juba 20 aastat. Meie rohkem kui 1200 kliendi teenistuses on ISO-standardile vastav logistikasüsteem, mis tagab kaupade värskuse ja kindla kvaliteedi. Meie jaotuspunktid ning filiaalid ladude kogupindalaga üle 6000 m2 asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Meie autoparki kuulub enam kui 30 veokit. Võtame tellimusi vastu ööpäevaringselt.

 

Toimetame kohale üle Eesti ning pakume restoranide professionaalset värske toorainega varustamise teenust ka Riia ja Helsingi piirkonnas.

HoReCa Service põhineb sajaprotsendiliselt eestimaisel kapitalil.

2023 @ Horeca Service OÜ Privaatsuspoliitika